TOP

Proste i wciągające

gra z kulkamiSporo gier komputerowych to gry o łatwych zasadach. W żaden sposób nie ustępują one tym bardziej rozwiniętym. Dają sporo dobrej zabawy. Zapewniają mega rozrywkę i przy okazji spędzania miło każdej wolnej chwili pozwalają rozwijać przydatne umiejętności. Tego typu gry lubią ludzie w każdym wieku. Takie gry to zręcznościówki i platformówki. W tego typu grach są nierzadko prawdziwe klasyki. Do takich bez wątpienia zaliczymy grę w kulki.

Teraz jest sporo rodzajów gier w kulki. Klasyk jest bardzo łatwy, układa się trzy kulki w rzędzie. Jeśli są tego samego koloru zostają usunięte z gry. Na planszy po każdym ruchu pojawiają się nowe, więc trzeba działać w przemyślany sposób. Podobna gra to strzelanie do kulek.

To już mocna modyfikacja, bo nie układa się ich, ale do nich strzela. Zasady gry są jednak ogólnie podobne. Trzeba zgrupować kulki tego samego rodzaju, strzelając do nich, na skutek czego znikną. Musimy celować i strzelać celnie, ponieważ co chwilę na ekranie gry pojawiają się nowe kulki utrudniające zadanie. Bubble shooter występuje w bardzo wielu wariantach różniących się premiami i bonusami.

Niektóre gry posiadają lepszą grafikę niż pozostałe. Bez względu, czy zagramy w strzelanie do kulek, czy grę w kulki, trudno się będzie od niej oderwać. Proste gry, takie jak kulki bardzo wciągają. Wszyscy mogą to sprawdzić. Tylko, czy znajdzie się ktoś, kto jeszcze w nie nie grał? O to będzie raczej trudno, ponieważ gry z kulkami cieszą sie dużą popularnością. W internecie znajdziemy ich bardzo dużo.

Comments are closed.